Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Podgrzewanie Lusterek zewnętrznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Podgrzewanie Lusterek zewnętrznych

    Zamieszczone przez Maicroft
    W okolicach Zgorzelca na A4 siedzi sobie chlopina w takiej pakamerze i robi tam kazda mozliwa tablice.

    Dorabia takze polskie tablice za ~30zl ktore wygladaja identycznie z tymi drukowanymi.
    I w tej właśnie pakamerze dorobiłem sobie blachę jak zobaczyłem, że jednej nie mam. Czas wyrobienia nowej legalnej był bardzo długi ze względu na konieczność wyciągnięcia Karty Pojazdu z depozytu bankowego, stwierdziłem, że lepiej jeździć z taką niż bez żadnej. Miesiąc chyba tak pomykałem i nikt się nie skapnął. Niektórzy radzili mi, żebym sobie ala hologram nakleił na środku, ale moim zdaniem to już by było jako przestępstwo traktowane.

  • #2
    [O2] Podgrzewanie Lusterek zewnętrznych

    Mam mały problem z grzaniem . rano ok 10 -`12 stopni załączone lusterka a lusterka nic.
    Wcześniej było ok ,ale nie zwracałem uwagi na temp. zewnętrzna.W instrujcji jest napisane ,ze startują gdy włączony silnik oraz do 20 st .

    Co ustaliłem : Napięcie 12v jest na parę sekund po włączeniu pstryczka (również z tylną szybą) i spada do 0 (na lewym i prawym) . maty sprawdzone 8 i 10 Ohm .Błędów brak w sterownikach Drzwi. W teście elementu mata grzeje od strzała .Czas grzania ustawiony na 15 min.

    Komentarz


    • #3
      Objawy mam takie same. Wcześniej również nie sprawdzałem jakie temperatury są na zewnątrz. Po prostu wtedy działało.
      Również ciekawią mnie informacje na ten temat.
      Na razie jest nas dwóch :lol:

      Komentarz


      • #4
        U mnie bez problemu grzeją przy obecnych temp. Nawet nie uruchamiałem grzania tylnej szyby. A nie mieliście nic ostatnio tam robione? Bo na początku miałem problem po wymianie żarówki w lusterku bo kabelki podłączyłem źle i też tylko na chwilę grzały.
        PerfectService by DGW
        Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
        Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
        Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

        Komentarz


        • #5
          lusterka grzeją nawet w lato, nie jest to zależne od temperatóry

          Komentarz


          • #6
            dexter23pl, To przeczytaj instrukcję obsługi auta i patrz post 1.
            PerfectService by DGW
            Skoda Octavia 2FL Combi L&K 2.0 TDI BKD+
            Skoda Octavia 1 Combi 1.9 TDI AHF
            Skoda Fabia RS 1.9 TDI ASZ+

            Komentarz


            • #7
              hmmm może wo skodzie jest inaczej..... ops:

              Komentarz


              • #8
                Sprawdzone przy 5 stopniach i mata grzeje , ale tak na pół gwizdka. Być może moc grzania zależna jest od temp zewnętrznej .Zobaczymy jak będą przymrozki .

                Komentarz


                • #9
                  Jak dobrze pamiętam, to w instrukcji jest napisane, że lusterka grzeją chyba poniżej 4 st. C. U mnie jest tak, że jak jest temp. na wyświetlaczu powyżej 4 st., to słabo grzeją. Inna kwestia, że prawe lusterko parę miesięcy temu mi się odkleiło i przykleiłem je taśmą 2-stronną, a lewe lekko opadło, ale nie chce się odkleić. I teraz jest tak, że prawe szybciutko się nagrzewa, a lewe dłużej.
                  Moja "córeczka"
                  http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...554967#1554967

                  Komentarz


                  • #10
                    Problem rozwiązany . Powód - dodatkowe ogrzewanie wnętrza ogranicza pobór mocy przez lusterka .

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X